В Україні 29 січня відзначається як День пам’яті Героїв Крут – однієї з трагічних і водночас високо легендарних сторінок в історії української визвольної боротьби 1917-1921 рр.
Учні 8-Б класу провели разом з класним керівником Архаровою І.В. захід до дня пам'яті Крут. Пов'язали ці події з сучасним часом необхідності відстоювання незалежності України. Необхідності пам'ятати за що гинули і зараз гинуть хлопці на війні. Пам'ятати що обов'язково все буде УКРАЇНА!
![](/_nw/14/s86555086.jpg)
![](/_nw/14/s43785328.jpg)
![](/_nw/14/s30266274.jpg)
...
Читати далі »